dowiedz się więcej

o nas

kpdg dariusz śmiłek
kancelaria radcy prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego KPDG Dariusz Śmiłek z powodzeniem świadczy usługi prawne na rzecz swoich Klientów od 2008 r.

W tym czasie dzięki profesjonalizmowi z jakim podchodzimy do problemów naszych Klientów udało nam się wypracować zaufanie, które przekłada się na wieloletnią owocną współpracę. Zbudowane przez lata za sprawą solidnej pracy i rzetelności duże zaplecze zadowolonych klientów pozwoliło nam zdobyć bogate doświadczenie w zakresie prowadzonych spraw.

Wśród korzystających z naszych usług znajdują się zarówno instytucje finansów publicznych z sektora szkolnictwa wyższego jak również spółki
m.in. z branży medycznej, budowlanej, automatyki przemysłowej, BMS, biura turystyczne czy też wspólnoty mieszkaniowe. Ponadto Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym prowadzonym dla Klientów indywidualnych w zakresie obowiązujących aktów prawnych. Świadczymy pełną obsługę prawną
w sprawach dotyczących tematyki naruszeń i dochodzenia praw konsumentów (m.in. odszkodowanie za bezumowne korzystanie z nieruchomości, odzyskiwanie opłat likwidacyjnych i rozwiązywanie polisolokat, nieuczciwe praktyki bankowe).

Szczególnie bogate doświadczenie Kancelaria posiada  w zakresie prawa nieruchomości i  reprywatyzacji mienia znacjonalizowanego lub wywłaszczonego po II wojnie światowej. Zdobyta wiedza, poparta wieloletnią praktyką zarówno w zakresie procedur administracyjnych jak i sądowych związanych z restytucją mienia upaństwowionego wbrew przepisom prawa, zaowocowała prowadzonym przez nas blogiem traktującym o tej tematyce.

Szczegóły dotyczące świadczonych przez Kancelarię usług znajdują się w dziale oferta.

POSTAW NA OBSŁUGĘ PRAWNĄ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Umów poradę prawną ONLINE