co możemy dla ciebie zrobić

oferta dla klientów indywidualnych

Porady prawne i prowadzenie spraw

Kancelaria  świadczy usługi w zakresie udzielania porad prawnych dotyczących obowiązujących aktów prawnych. Ponadto oferuje swoim Klientom pełną obsługę w zakresie prowadzenia zleconych spraw i reprezentacji Ich interesów na wszystkich etapach prowadzonych postępowań.

Wynagrodzenie Kancelarii każdorazowo ustalane jest indywidualnie na podstawie stopnia skomplikowania sprawy.

Chcesz skorzystać z porady prawnej lub zlecić nam swoją sprawę. Umów się na spotkanie: 

biuro@kpdg.pl

+48 793 – 037 – 353

KREDYTY

Zaciągnąłeś kredyt i padłeś ofiarą nieuczciwych praktyk bankowych?

Kredyty w walutach obcych

Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego

Ubezpieczenie pomostowe

 Podwyższona marża

UOKiK uznał, że takie zapisy zawarte w umowach naruszają interesy kredytobiorców co daje solidną podstawę by domagać się od banku ZWROTU nadpłaconych kwot.

Kancelaria KPDG  świadczy usługi  w zakresie kompleksowej analizy umów kredytowych  pod kątem nieuczciwych i rażących w prawa konsumentów zawartych w nich zapisów. Jednocześnie skutecznie pomaga swoim Klientom odzyskać nadpłacone przez Nich pieniądze.

Więcej informacji na stronie www.kredytyfrankowe.pl

SANKCJA KREDYTU DARMOWEGO

Jeśli posiadasz umowę kredytową lub umowę pożyczki zawartą po 17.12.2011r. o wartości do 255 500 zł, warto sprawdzić czy nie znajdują się w niej błędne i niezgodne z ustawą zapisy. W  takiej sytuacji może przysługiwać Ci zwrot wszelkich poniesionych kosztów takiego kredytu. 

Sankcja kredytu darmowego dotyczy sytuacji, gdy pożyczka lub kredyt udzielany jest bez oprocentowania, ale związane z nim warunki i zobowiązania mogą prowadzić do skomplikowanych kwestii prawnych. Niezrozumienie tych zobowiązań może skutkować poważnymi konsekwencjami.

Nasza kancelaria świadczy usługi kompleksowego doradztwa i reprezentacji prawnej w zakresie kredytów darmowych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie prawa finansowego. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, dopasowując strategię do bieżących potrzeb aby jak najlepiej chronić interes naszych Klientów. 

Skorzystaj z bezpłatnej analizy umowy kredytowej w zakresie sankcji kredytu darmowego. 

biuro@kpdg.pl

+48 793 – 037 – 353

polisolokaty

Miałeś POLISOLOKATĘ ale podczas jej likwidacji okazało się, że przez zapisy zawarte w umowie straciłeś  Swoje oszczędności ?

A może nadal opłacasz kolejne składki bojąc się utraty zgromadzonych środków i nie wiesz jak wybrnąć z tej pułapki?

ODZYSKAJ OPŁATĘ LIKWIDACYJNĄ LUB ROZWIĄŻ POLISOLOKATĘ BEZ UTRATY ZGROMADZONYCH ŚRODKÓW !!!

Kancelaria KPDG z powodzeniem odzyskuje dla swoich Klientów BEZPRAWNIE pobrane od Nich pieniądze w postaci opłaty likwidacyjnej, a także doradza i pomaga w bezpiecznym rozwiązaniu polisolokat bez utraty zgromadzonego kapitału.

Dochodzenie Roszczeń z Nietrafionych Inwestycji

Czy Twoja inwestycja w obligacje, opcje, lub certyfikaty inwestycyjne stała się problematyczna z powodu niewypłacalności emitentów? Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń w takich właśnie sytuacjach. Rozumiemy złożoność problemów finansowych, które mogą pojawić się, gdy emitent Twojej inwestycji staje się niewypłacalny.

W ramach współpracy przejrzymy Twoje umowy, aby zrozumieć ich warunki w kontekście niewypłacalności emitenta, pomożemy Ci ocenić straty i skutecznie dochodzić roszczeń związanych z niewypłacalnością emitentów. Nasza kancelaria zapewni Ci również kompetentną reprezentację prawną w procesie dochodzenia roszczeń.

Posiadamy dogłębną wiedzę na temat rynku finansowego i potencjalnych ryzyk związanych z niewypłacalnością emitentów. Mamy doświadczenie w skutecznym dochodzeniu roszczeń w sytuacjach kryzysowych. Każdy klient jest dla nas ważny dlatego dostosowujemy strategie do Twojej unikalnej sytuacji.

Jeśli Twoja inwestycja w obligacje, opcje lub certyfikaty inwestycyjne została zagrożona przez niewypłacalność emitenta, nie jesteś bezradny. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli pomóc Ci w dochodzeniu Twoich praw i minimalizacji strat.

biuro@kpdg.pl

+48 793 – 037 – 353

Umów poradę prawną ONLINE