co możemy dla ciebie zrobić

oferta dla klientów indywidualnych

Porady prawne i prowadzenie spraw

 

Kancelaria  świadczy usługi w zakresie udzielania porad prawnych dotyczących obowiązujących aktów prawnych. Ponadto oferuje swoim Klientom pełną obsługę w zakresie prowadzenia zleconych spraw i reprezentacji Ich interesów na wszystkich etapach prowadzonych postępowań.

Wynagrodzenie Kancelarii każdorazowo ustalane jest indywidualnie na podstawie stopnia skomplikowania sprawy.

Chcesz skorzystać z porady prawnej lub zlecić nam swoją sprawę. Napisz i umów się na spotkanie: 

biuro@kpdg.pl

polisolokaty

Miałeś POLISOLOKATĘ ale podczas jej likwidacji okazało się, że przez zapisy zawarte w umowie straciłeś  Swoje oszczędności ?

A może nadal opłacasz kolejne składki bojąc się utraty zgromadzonych środków i nie wiesz jak wybrnąć z tej pułapki?

ODZYSKAJ OPŁATĘ LIKWIDACYJNĄ LUB ROZWIĄŻ POLISOLOKATĘ BEZ UTRATY ZGROMADZONYCH ŚRODKÓW !!!

Kancelaria KPDG z powodzeniem odzyskuje dla swoich Klientów BEZPRAWNIE pobrane od Nich pieniądze w postaci opłaty likwidacyjnej, a także doradza i pomaga w bezpiecznym rozwiązaniu polisolokat bez utraty zgromadzonego kapitału.

odszkodowania

Na Twojej działce stoi  słup energetyczny lub telefoniczny, transformator, a może przebiegają przez nią rury ciepłownicze, gazociągowe lub wodociągowe…

Kancelaria KPDG świadczy usługi w zakresie analizy, doradztwa i dochodzenia odszkodowania, a także ustanowienia wynagrodzenia za służebności przesyłu w przypadku gdy na działce znajduje się:

Infrastruktura energetyczna
Infrastruktura telekomunikacyjna
Infrastruktura gazociągowa
Infrastruktura wodociągowa
Infrastruktura ciepłownicza
Infrastruktura kanalizacyjna

KREDYTY

Zaciągnąłeś kredyt i padłeś ofiarą nieuczciwych praktyk bankowych?

Kredyty w walutach obcych

Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego

Ubezpieczenie pomostowe

 Podwyższona marża

UOKiK uznał, że takie zapisy zawarte w umowach naruszają interesy kredytobiorców co daje solidną podstawę by domagać się od banku ZWROTU nadpłaconych kwot.

Kancelaria KPDG  świadczy usługi  w zakresie kompleksowej analizy umów kredytowych  pod kątem nieuczciwych i rażących w prawa konsumentów zawartych w nich zapisów. Jednocześnie skutecznie pomaga swoim Klientom odzyskać nadpłacone przez Nich pieniądze.

SPADKI

Odziedziczyłeś spadek po krewnym i nie wiesz jak prawidłowo dopełnić formalności? A może boisz się, że będziesz musiał spłacać czyjeś długi?

Nie wiesz jak sprawdzić czy odziedziczyłeś  środki zgromadzone na kontach bankowych, w OFE, biurach maklerskich i firmach ubezpieczeniowych?

Gdzie szukać takich informacji i jak odzyskać zgromadzone w tych miejscach pieniądze?

Kancelaria KPDG zapewnia swoim Klientom profesjonalne doradztwo i obsługę w sprawach spadkowych (nabycie, zrzeczenie się spadku), a także pomaga w znalezieniu i odzyskaniu odziedziczonych wierzytelności w bankach, OFE, biurach maklerskich i firmach ubezpieczeniowych.