opinie

jak inni oceniają współpracę z nami

Mecenas Dariusz Śmiłek realizował działania prawne w ramach kilku naszych zleceń i każdorazowo terminowo i rzetelnie wywiązywał się z powierzonych zadań. Zakres współpracy - głównie z zakresu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej. Porady prawne udzielane były niezwłocznie, Mecenas z dużym zaangażowaniem pracował przy każdym z przekazanych do realizacji tematów.
Przemysław R.
5/5
Skorzystałam z usług Pana Dariusza w sprawie spadkowej. Zostałam pozytywnie zaskoczona jego zaangażowaniem i profesjonalizmem. Uważam, że Kancelaria Pana Dariusza Śmiłek jest solidną i odpowiedzialną firmą, dlatego też gorąco ją polecam.
Krystyna Z.
5/5
Kancelaria Radcy Prawnego KPDG Dariusz Śmiłek prowadzi dla naszej firmy sprawy gospodarcze oraz udziela bieżących porad prawnych. Zawsze otrzymujemy konkretną i rzetelną informacje, a podejmowane działania są skuteczne. Zaletą jest też łatwy kontakt i szybkość odpowiedzi. Zdecydowanie polecam usługi tej Kancelarii.
Aleksandra P.
5/5
Bardzo rzetelny i kompetentny radca, zaangażowany z swoją pracę, świetny kontakt mailowy, polecam.
Eliza R.
5/5
Pismo przedsądowe. Profesjonalnie, szybko i wysokiej jakości. Usługa poprzedzona konsultacjami telefonicznymi.
Magdalena P.
5/5
Fachowa obsługa prawna z zakresu prawa lokalowego i prawa nieruchomości. Sprawne i rzetelne prowadzenie powierzonych spraw. Kancelaria godna polecenia.
Marcin M.
5/5
Profesjonalne podejście, bardzo dobry kontakt. Polecam!
Wawrzyniec
5/5
Świetna i rzetelna obsługa! Fachowość i profesjonalizm, ogromna wiedza, wysoka kultura osobista, duża dbałość o klienta. Szczerze polecam!
Monika Z.
5/5
Profesjonalista w każdym detalu, bardzo sprawne prowadzenie powierzonych spraw. Polecam ...
Janusz D.
5/5
Pan Dariusz prowadzi obsługę prawną naszej działalności (IT), przygotowywanie oraz weryfikację umów, doradztwo. Obsługa jest rzetelna i na wysokim poziomie. W przypadkach nie jasności prawnych, wątpliwości jak i zagrożenia są wytłumaczone w zrozumiały sposób. Często dostajemy też propozycję od Pana Darka jak dane zagadnienie można rozwiązać inaczej niż pierwotnie planowaliśmy, nie jednokrotnie z lepszym skutkiem.
Adrian B.
5/5
Świetna i fachowa obsługa. Bieżąca obsługa oraz skomplikowane sprawy przekształceń. Korzystamy i polecam!
Jacek T.
5/5
Umów poradę prawną ONLINE